• مهم ترین دستاورد مدرسه اقتصاد برای شخص بنده، توانایی آنالیز، تشخیص، برنامه ریزی و اقدام در جهت حل مسئله در تمامی زمینه های زندگی بوده است. نکته قابل توجه این بوده که جدای از مسائل اقتصادی، دروس و محتوای ارائه شده، بسیار کاربردی در تمامی ابعاد زندگی ما است. در کنار موارد مطرح شده، اگر شخصی به دنبال دانشگاه اختصاصی اقتصاد است که تمامی دروس دارای تمارین عملیاتی باشند، مدرسه اقتصاد رو پیشنهاد میدهم.

 • مدرسه اقتصاد جایی بود برای  اینکه بتونم  انالیز  و تحلیل از مشکل و یافتن راه حل برای اون مشکل و جایی برای یاد گرفتن  هر تصمیمی در اقتصاد میتونه چه هزینه و دستاوردی برای اون کشور و برای مردمانش داشته باشه و جایی بود برای اینکه یک اشتباه رو انجام ندم.

 • در ایران به نظر من نیاز مبرم هست تا دیدگاه های مالی و پولی ما تغییر کنه  و از نو ساخته بشه یه جورایی هر چیزی که تا الان میدونستیم باید تغییر کنه و اون هم تغییرات اساسی یه جاهایی دو تا چکش یه جایی با پتک یه جاهایی هم با بیل مکانیکی، این اتفاق تو مدرسه اقتصاد برای هر کس که بخواد میفته و وارد مسیر جدیدی از زندگیش میشه. امیدوارم بهترینها برای هممون رقم بخوره

 • بیشتر آدمها بعد از فارق التحصیلی نهایتا کارمندهای خوبی میشند اما اگه میخوای چهارخونه مالیتو از کارمندی ببری به‌ سرمایه گذار، اول باید باورهاتو تغییر بدی و بعد علمشو یاد بگیری، تا اینجا شاید چندتا دانشگاه خوب تو سطح کشور پیدا کنی ولی موضوع مهم تبدیل علم به تجربه است که نیاز به منتورینگ قوی داره،  ممنون از مدرسه اقتصاد که این بستر رو با تمام سختی ها به نحو احسنت فراهم دیدند.

 • یکم اینفورماله ولی جالبه به نظرم ، اره مدرسه بهش میاد واقعا ،قانون داره کی میری کی میای حتی سخت تر اقتصادشم که مشخصه اقتصاد نکته اش توی مدیر مدرسه است که به جد مدیر فوق العاده ای داره نمونه بارز خواستن توانستن است ولی مهم این که خودت  بخوای و حرکت کنی رفیق وگرنه خیلیا  توی مسیر با رودخونه  همراه میشن

 • بطور کلی بخوام نظرم رو درباره مدرسه اقتصاد بگم،مدرسه اقتصاد یه مدرسه ای هستش که کاش تمامی مدارس ایران وسیستم آموزشی کشور، از مدرسه اقتصاد الگو برداری میکردن،مدرسه اقتصاد مدرسه انسان سازه، از تغییر نگرش دیدگاه مالی گرفته، تا تغییر نگرش و بینش نسبت به زندگی،تو این مدرسه حقايق، مسائل مالی و اقتصادی رو یاد گرفتم،و قطعاً قابل مقایسه با قبل مدرسه اقتصاد نیستم، چرا که نزدیکان و اطرافیانمم به این موضوع اشاره میکنن


 • برای هر تغییر و موفقیتی در زندگی اول نیاز داریم ذهنمون رو تغییر بدیم و باورهای درست داشته باشیم ؛بعد از شرکت در مدرسه اقتصاد به این جمله  ایمان اوردم.
  باعث افتخارمه که مدرسه اقتصاد بودم

 • مدرسه اقتصاد دقیقا همون نقطه ایه که میتونی درک کنی چه فرصت هایی رو میشه ساخت و چه فرصت هایی رو میشه ازشون استفاده کرد. جایی که اول با خود واقعیت روبرو میشی و بعد یاد میگیری چطور میتونی پرورش پیدا کنی و هر آیتمی که به پول مرتبط باشه رو چه رفتاری باهاش داشته باشی که برات بتونه سودآور باشه.
  مدرسه اقتصاد برای کسی که دغدغه مند باشه نقطه عطف زندگیش خواهد بود.

 • در طول چهل واندی سال زندگی ام و در راه بی پایان یادگیری وآموزش هایم، بامجموعه ای آشنا شدم که نامش مدرسه اقتصاد و باطنش مدرسه زندگیست،اینبار با منطق اقتصاد و شاید اقتصاد منطقی، که قرار هست پایه و اساسش اخلاق باشد.
  بسیار خرسندم که در جمع اساتید و دوستان فرزانه ام در مدرسه اقتصاد در حال یادگیری هستم.
  دنیا دنیا سپاسگزارم که اجازه دادید که در کنارتان رشد کنم.
  باشد که شاگرد خوبی برای مجموعه مدرسه اقتصاد باشیم

 • مدرسه اقتصادجایی است که با آموزش نگرش صحیح نسبت به خود و جامعه و درک صحیح از مفهوم پول و زندگی، مسیرطولانی رسیدن به هدف را در مدت زمان کوتاهی برای ما هموار میسازد.
  این امر با همراهی و درایت  اساتید گرانقدر، ماهر و کارآزموده و  کادر مجرب آکادمی اقتصاد تحقق میاید .

 • سلام

  در مدرسه اقتصاد، اقتصاد بدون تعارف را یاد گرفتم. عوامل تحریک قیمت ها رو شناختم،پول رو درک کردم و در نهایت یاد گرفتم که خودم باید اقدام کنم.

 • سلام. مدرسه ی اقتصاد علاوه بر نگاه کلان بر اقتصاد درس زندگی هم بهت میده. این جا تنها جایی هست که میتونی اقتصاد و سرمایه گذاری را با منطق درک کنی و با توجه به تغییر نگرشت به اهدافت برسی. در این مدرسه اثری از در باغ سبز نیست، تلخی و شیرینی با هم هست. تلاش و همت مضاعف میخواد. و در آخر هم  برنده ای چون حداقل 50 تا دوست خوب پیدا کردی که خودش سرمایه ی خیلی بزرگی هست.

 • سلام
  من از مدرسه شعاری برای خودم دارم ،و همیشه از مدرسه به عنوان مدرسه ی عشق ،ایمان،علم و عمل یاد میکنم .توی مدرسه شما با دیدگاهی که مختص خودتون هست و خط زندگی شما رو تا اون لحظه ساخته ،وارد میشید.اما بعد از هر قدم و پایان هر دوره شما مشتاق دوره بعد خواهید بود .چون زنجیره کامل نیست .بعد از فراغت از تحصیل به قدری دیدگاهتون تغییر کرده که ناخودآگاه صفر تا صد هر کاری رو اول جمع آوری اطلاعات ،تجزیه و تحلیل ،آماده سازی و به مرحله عمل میرسونید .
  من قطعا تغییر کردم شما هم قطعا تغییر خواهی کرد
  فقط با مدرسه همراه شو
  مهم ترین دستاورد مدرسه اقتصاد برای شخص بنده، توانایی آنالیز، تشخیص، برنامه ریزی و اقدام در جهت حل مسئله در تمامی زمینه های زندگی بوده است. نکته قابل توجه این بوده که جدای از مسائل اقتصادی، دروس و محتوای ارائه شده، بسیار کاربردی در تمامی ابعاد زندگی ما است. در کنار موارد مطرح شده، اگر شخصی به دنبال دانشگاه اختصاصی اقتصاد است که تمامی دروس دارای تمارین عملیاتی باشند، مدرسه اقتصاد رو پیشنهاد میدهم.

 • مدرسه اقتصاد تمام نیاز های یک شخص را برای بازار کار با بهترین اساتیدی که تجربه عملی، نه فقط تئوری در اون حوزه دارند گردهم آورده آموزش میده و با تلاش های هر فرد و آموزش های بی نظیر مدرسه مطمئنا به نتیجه میرسه. ممنون از مدرسه اقتصاد

 • مدرسه اقتصاد یکی از معدود و شاید تنها اکادمی تو ایران هست که بهترین اساتید هر حوزه رو داره و جایی است که همه فاکتور های لازم رو برای موفقیت تو همه‌ی زمنیه ها در اختیار شاگرد میذاره و بعد گذراندن مدرسه اقتصاد هیچ  بهانه‌ای برای عدم موفقیت نیست و همچنین یکی از بهترین ویژگی های مدرسه اقتصاد اینه که تک بعدی نیس و همه ابعاد رو شامل میشه
  در آخرهم باید تبریک گف به موسسین  بابت تشکیل این مدرسه که  قطعا ‌اگه نمیبودند این مدرسه شکل نمیگرفت.

 • با سلام و احترام،
  مدرسه اقتصاد، جاي که تمام پارادایم، آموزش و نگرش های ما در حوزه روانشناسی و کارکرد پول، اقتصاد رفتاری، مدیریت و کسب و کار، در هم میشکند و این مفاهیم رو با بینش عمیق و عملکردی فرا خواهیم گرفت، در این سال‌های سرد و سخت اقتصادی دلگرمم به این آموزه ها و امیدوار به آینده .

 • بهترین مسیری که میشه برای آموزش اقتصاد کاربردی انتخاب کرد، مدرسه اقتصاده و بهترین مسیر هم برای کوتاه کردن مسیر تجربه و به عمل رسوندن آموخته ها ست البته به شرط تلاش زیاد فردی و همیت خرج دادن برای یادگیری صحیح!!!

 • مدرسه اقتصاد اون چیزی که از در دید کلان تا ریز برای زندگی نیاز دارید رو بهتون میده، مسیری که هر انسانی باید اونو بفهمه و با منتور خوب طی زمان مناسب تمرینش کنه، خوشحالم که این مسیر رو در مدرسه اقتصاد یاد گرفتم ...

 • سلام و عرض ادب
  مدرسه اقتصاد برای من دریچه ای بود به دنیای درون، خودشناسی، فهمیدن اینکه هیچی نمیدونم و باید یاد بگیرم و برای یاد گرفتن از مربی درست در مسیر درست یاد بگیرم،در واقع آموزش های مدرسه مخصوصا  برای من مدرسه زندگی بود، خلاصه قبل و بعد مدرسه اقتصاد جهان بینی متفاوتی برای من رقم زد، بسیار خوشحالم که یکسال تمام در این اکوسیستم حضور داشتم. ممنونم از تمامی اساتید.

 • من قبل از ثبت نام مدرسه فکر میکردم مدرسه اقتصاد صرفا و فقط درباره یادگیری مفاهیم اقتصاد خرد و کلان، آشنایی با بازارهای مالی ، ترید و تجارت و ... به صورت تئوری و اکادمیک هست. اما با گذروندن دوره ها فهمیدم مفاهیم شاید ظاهر آکادمیک و تئوری داشته باشن اما در باطن هر مبحث حاصل سال ها تجربه مدرس بود و با دیدن ویدیو ها انگار زمانی که برای تجربه کردنشون باید صرف میکردیم رو برای خودمون خریدیم.
  علاوه بر مفاهیم ذکر شده،من نحوه نگرشم به محیط اطراف و از همه مهمتر نحوه نگرشم به خودم رو بدست آوردم.
  ممنون از مدرسه اقتصاد و اساتید که این فرصت رو در اختیار ما قرار دادن

 • سلام
   مزایای شرکت توی مدرسه برای من مهمترینش تغییر دید و نگرش من نسبت به خودم بود . برای من بزرگترین درس این مدرسه این بود که هیچی بلد نبودم و هیچی از اقتصاد نمی فهمیدم نه به دست اوردنش نه خرج کردنش و نه از دست دادنش هیچ کدوم رو بلد نبودم
  مدرسه تجربه ی یک آموزش خارج از سیستم دانشگاهی  رو به من داد  تجربه ای که بهم نشون داد مهم تر از بلد بودن استفاده کردن از معلوماته و این که می شه یک آموزش آکادمیک و اصولی در عین حال دوستانه و کاربردی داشت تجربه ی رفاقت و نزدیک شدن به آدم هایی که اصلا ندیده بودمش مدرسه همه ی ماهی توی رودخونه بازار به من نشون داد و بهم فهمموند راه گرفتنش همون تور و چوب ماهیگیریه هیچ ورد و دعا و طلسم و روش خاصی که فقط فلانی بلده وجود نداره و فقط مهم اینه که تو بفهمی چه طوری باید ازشون استفاده کنی.